Αθλητικα

winamp wmp real qt

Πρεμιέρα με Δαναούς για Δρομείς!

Στις 23 Ιουνίου θα δοθεί το πρώτο τζάμπολ για την γυναικεία ομάδα του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Τρίπολης στην προσπάθεια ανόδου στην Α2! Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων. 

 

Η "κιτρινομπλέ" ομάδα του Νίκου Πολυζωγόπουλου αντιμετωπίζει τους Δαναούς Άργους στο γήπεδο του Μετς (Α') και θα επιδιώξει να κατακτήσει τις αντίστοιχες νίκες προκειμένου να πάρουν το πολυπόθητο εισιτήριο που οδηγεί στην Α2 Γυναικών της ερχόμενης αγωνιστικής περιόδου!

 

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

 

Πρόγραμμα Ειδικού πρωταθλήματος Ανόδου στην Α2 Γυναικών (Όμιλος Νότου)

 

Πέμπτη 23/6

Μετς Α’ 17:00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί

Μετς Α’ 19:00 Βούρειος ΑΟΛ-ΟΚΑ Αρκάδι

Μετς Β’ 18:00 ΓΣ Αναγέννησις Λαμίας-ΠΜΑΣ Κούρος

Μετς Β’ 20:00 ΑΕΣ Θησέας Παν:-ΑΟ Πήγασος Κρεμαστής

 

Παρασκευή 24/6

Μετς Α’ 16:00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Βούρειος ΑΟΛ

Μετς Α’ 18:00 ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου-ΣΔΥ Τρίπολης

Μετς Β’ 16:00 ΠΜΑΣ Κούρος-ΑΕΣ Θησέας Παν:

Μετς Β’ 18:00 ΑΟ Πήγασος Κρ:-ΓΣ Αναγέννησις Λαμίας

 

Σάββατο 25/6

Μετς Α’ 15:00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-ΟΚΑ Αρκάδι

Μετς Α’ 17:00 Βούρειος ΑΟΛ-ΣΔΥ Τρίπολης

Μετς Β’ 15:00 ΑΕΣ Θησέας Παν:-ΓΣ Αναγέννησις Λ:

Μετς Β’ 17:00 ΠΜΑΣ Κούρος-ΑΟ Πήγασος Κρεμ:

 

Κυριακή 26/6

Μετς Α’ 10:30 2ος Α’ Υποομίλου-2ος Β’ Υποομίλου (αγώνας κατάταξης)

 

Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στη Α2 Γυναικών (Όμιλος Βορρά, ΔΑΚ Πεύκων)

 

Τετάρτη 22/6

17:00 ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

18:45 ΠΟ Ν: Μουδανιών-ΑΟ Σχερία Κέρκυρας

20:30 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΓΣΚ Λασσάνης

 

Πέμπτη 23/6

17:00 ΠΟ Ν: Μουδανιών-ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας

18:45 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης

20:30 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΓΣΚ Λασσάνης

 

Παρασκευή 24/6

17:00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001-ΠΟ Ν: Μουδανιών

18:45 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

20:30 ΓΣΚ Λασσάνης-ΑΟ Σχερία Κέρκυρας

 

Σάββατο 25/6

17:00 ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας-ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 2001

18:45 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

20:30 ΠΟ Ν: Μουδανιών-ΓΣΚ Λασσάνης

 

Κυριακή 26/6

12:00 ΑΟ Σχερία Κέρκυρας-ΑΟ Απόλλων Καρδίτσας

13:45 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΠΟ Ν: Μουδανιών

15:30 ΓΣΚ Λασσάνης-ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης

 

Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στον 2ο Όμιλο Νότου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (ΚΓ Εσπέρου Καλλιθέας)

 

Τετάρτη 22/6

16:00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-ΑΕ Σαντορίνης

18:00 ΑΣ Αναγέννηση Σάμου-ΑΕ Δικαίου

 

Πέμπτη 23/6

16:00 ΑΕ Δικαίου-Βούρειος ΑΟΛ

18:00 ΑΕ Σαντορίνης-ΑΣ Αναγέννηση Σάμου

 

Παρασκευή 24/6

16:00 ΑΣ Αναγέννηση Σάμου-ΑΠΣ Παπάδος Γέρας

18:00 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΕ Σαντορίνης

 

Σάββατο 25/6

15:00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας-Βούρειος ΑΟΛ

17:00 ΑΕ Σαντορίνης-ΑΕ Δικαίου

 

Κυριακή 26/6

10:00 Βούρειος ΑΟΛ-ΑΣ Αναγέννηση Σάμου

12:00 ΑΕ Δικαίου-ΑΠΣ Παπάδος Γέρας

 

Για την πλήρη αθλητική σας ενημέρωση επισκεφτείτε το www.arcadiasports.gr

Σχόλια

Το Arcadia938.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.